لایسنس افزونه را در پنل کاربری ژاکت و از بخش دانلود ها میتوانید بردارید.

در این شرایط ممکن است تداخلی بین افزونه دومینولاگین و قالب یا سایر افزونه های شما ایجاد شده باشد. برای اینکه پیدا کنید تداخل با کدام محصول موجب ایجاد مشکل شده است، ابتدا تمام افزونه ها را غیرفعال کنید و قالب پیش فرض را فعال نمایید. چنانچه مشکل رفع شد یعنی تداخل وجود داشته. حالا یکی یکی افزونه ها را فعال کنید و بررسی نمایید بعد از فعال کردن کدام افزونه یا قالب این مشکل ایجاد میشود. برای رفع تداخل هم نیاز است که سفارشی سازی انجام دهید.

خیر. برای استفاده از این افزونه نیازی به فعال بودن ووکامرس نیست. در صورتی که بخواهید محصول بفروش برسانید و یا بخواهید کاربران پنل داشته باشند نیاز است که ووکامرس هم نصب باشد.

اگر در هنگام ثبت شماره موبایل و یا ثبت کد با خطای “کد وارد شده صحیح نیست” مواجه میشوید، حتما اطلاعات پنل کاربری و کد پترن خود را یک بار دیگر بررسی کنید که درست وارد کرده باشید. اگر هر کدام اشتباه وارد شده باشند، این اخطار را دریافت میکنید.

در تب تنظیمات ورود بررسی کنید که حتما صفحه های مورد نیاز را به درستی تنظیم کرده باشید و تعداد ارقام کد ارسالی را هم وارد کرده باشید.

بله دومینولاگین با ippanel کاملا سازگار است و نیاز است که شما در بین پنل های پیامکی موجود در افزونه، پنل فراز اس ام اس را انتخاب کنید و سپس اطلاعات سامانه ippanel خود را وارد نمایید.

خیر. برای هر پنل متناسب با اطلاعاتی که پنل خریداری شده در اختیار شما قرار میدهد، لازم است که اطلاعات را تکمیل کنید. همچنین در داکیومنت محصول هم مشخص کرده ایم که برای هر پنل، کدام فیلد ها نیاز است پر شوند.

بله. کافیست به تنظیمات دومینولاگین >> تب تنظیمات ورود بروید و در قسمت استایل دکمه میتوانید رنگ پس زمینه و رنگ متن دکمه را تنظیم کنید. همچنین توجه داشته باشید دکمه "ارسال مجدد" تا قبل از ارسال کد به صورت غیرفعال نمایش داده میشود و بعد از ارسال کد، فعال میشود و به رنگی که تنظیم کرده اید نمایش داده میشود.

با توجه به اینکه استادیار قالب پر فروش ژاکت است، استایل افزونه با این قالب سفارشی شده است و چنانچه از قالب استادیار استفاده میکنید، میتوانید این گزینه را انتخاب کنید که دکمه مودال با استایل قالبتان هماهنک باشد.

برای استفاده از دکمه مودال دومینولاگین لازم است که از شورت کد دکمه که در تنظیمات ورود قرار دارد استفاده نمایید. اگر قالب شما المنتوری است، این شورت کد را توسط ویجت المنتور در هدر خود قرار دهید. اگر قالب المنتوری نیست میتوانید در منوی خود شورت کد افزونه را قرار دهید تا دکمه مودال در کنار لیست منوی شما قرار گیرد. و یا میتوانید از طریق ویجت کد کوتاه در ابزارک های وردپرس، دکمه مودال را در هر ناحیه ابزارک که مد نظر دارید قرار دهید.

لازم است که دکمه مودال خود قالب را غیر فعال یا حذف کنید. در صورتی که امکان حذف دکمه مودال خود قالب نیست، لازم است که قالب شما سفارشی سازی شود تا دکمه مودال دومینولاگین در آن جایگزین شود.

چنانچه از روش های گفته شده در سوال قبلی نتوانستید  از دکمه مودال استفاده نمایید، لازم است در فایل header.php قالبتان، کدی که دکمه مودال را فراخوانی میکند پیدا کنید و شورت کد مودال دومینولاگین را قرار دهید.

توجه داشته باشید که چنانچه فیلد سفارشی تعریف کنید، فیلد "نام کامل" که بصورت پیشفرض در فرم ثبت نام وجود دارد، حذف خواهد شد و با حذف کردن فیلد های سفارشی هم دوباره این فیلد نمایش داده نخواهد شد.

در حال حاضر فقط امکان تنظیم نام کاربری (شماره موبایل) یا نام کامل (همان فیلد پیشفرض فرم ورود) به عنوان نام نمایشی هست. که اگر فیلد سفارشی تعریف کنید، فیلد نام کامل هم حذف میشود و در این صورت نام نمایشی باید فقط "نام کاربری (شماره موبایل)" باشد. در آپدیت های بعدی امکان انتخاب نام نمایشی از بین فیلد های سفارشی هم وجود خواهد داشت.