افزونه
Seo Image Optimizer Pro

یک ابزار قدرتمند برای سئو، تغییر اندازه، فشرده و بهینه سازی تصاویر در وردپرس

ویژگی های افزونه
Seo Image Optimizer Pro

سئو تصاویر

تعداد زیادی از جست و جوهای اینترنت مربوط به تصاویر گوگل است. سئو تصاویر یک فاکتور مهم در مدیریت سایت ها است و با استفاده از این افزونه می توانید رتبه سایت خود را بهبود ببخشید.

پشتیبانی از ووکامرس

این افزونه سئو تصاویر محصولات ووکامرس را نیز انجام می دهد و با بهینه سازی تصاویر محصولات باعث می شود که محصولات شما در صفحات گوگل بالاتر از بقیه نمایش داده شوند و فروش بیشتری را تجربه کنید.

فشرده سازی تصاویر

فشرده سازی تصاویر در این افزونه هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار انجام می پذیرد. می توانید تصاویر جدید را قبل از بارگذاری به صورت خودکار و تصاویر قدیمی را به صورت دستی بهینه کنید.

افزایش سرعت سایت

با بهینه سازی تصاویر، فشرده کردن و کاهش حجم آن ها سایت شما بهینه تر می شود و کاربران شما می توانند سرعت بالاتری را نسبت به گذشته در هنگام باز کردن سایت شما تجربه کنند.

تغییر اندازه تصویر

با استفاده از این افزونه می توانید مشخص کنید که تصاویر جدید در هنگام بارگذاری از اندازه دلخواه شما بیشتر نشوند یا اینکه می توانید اندازه تصاویر قدیمی را به صورت دستی تغییر دهید.

تگ Alt به صورت خودکار

ممکن است قبل از خرید این افزونه تصاویر زیادی را در سایت خود اضافه کرده باشید اما تگ Alt را برای آن ها وارد نکرده باشید. این افزونه این کار را به صورت خودکار برای شما انجام خواهد داد.

آیا رتبه سئو سایت شما پایین است؟ آیا تصاویر سایت شما بهینه نیستند؟ آیا سرعت سایت شما پایین است؟
آیا می خواهید رتبه سئو سایت خود را ارتقا دهید؟

نگران نباشید، همین حالا افزونه Seo Image Optimizer Pro را بخرید و حرفی برای گفتن داشته باشید:

معرفی کوتاه افزونه
Seo Image Optimizer Pro

بر اساس تحقیقات سال ۲۰۱۸ بیش از ۲۰ درصد جست و جوها مربوط به تصاویر گوگل بود، بنابرین سئو تصاویر یک فاکتور مهم و تاثیر گذار در سئو سایت است. ما می خواهیم یک افزونه حرفه ای و کارآمد را برای سئو تصاویر به شما معرفی کنیم.

افزونه Seo Omage Optimizer Pro یک ابزار قدرتمند برای سئو، تغییر اندازه و فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر است که با بهینه سازی تصاویر، کاهش حجم آن ها و اضافه کردن عنوان و متن جایگزین تصاویر به صورت خودکار، باعث کاهش حجم سایت شما و افزایش سرعت آن و همچنین ارتقا رتبه در موتورهای جست و جو می شود.

باید در نظر داشته باشید که موتورهای جست و جو تصاویر شما را از روی تگ Alt شناسایی می کنند و در نتایج جست و جو نمایش می دهند. بنابراین این افزونه انتخاب مناسبی برای شما می باشد.

افزونه Seo Image Optimizer Pro